Çarşaflık Kumaş Üretimi

Ürün Kategorileri

Konaklama hizmeti veren oteller, pansiyonlar, tatil köyleri gibi kuruluşların temel ihtiyaçlarından biri olan yatak örtüleri ve otel nevresim takımlarını atölyelerimizde kaliteli kumaşlarla daha düşük maliyetlerle istediğiniz sayı ve ebatlarda özel olarak üreterek kısa sürede teslim ediyoruz. Yeni açılacak olan otellerde veya mevcut otelinizin yatak örtülerini değiştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 
İnsanların konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş otel ve pansiyonlar gibi yerlerde en önemli nokta kuşkusuz temizliktir. Temizlik kendi içinde de ayrı kollara ayrılmakta ve bu kollardan birisi de yatak örtüleri ve nevresimlerdir. Hiç kimse kalitesiz, özensiz, sıradan yataklarda uyumak istemez. Bu noktada otel nevresim ihtiyaçlarınızı karşılamak için faaliyet gösteren firmamız ile hizmetinizdeyiz. Yüksek kapasiteli atölyemizde çalışan ekip arkadaşlarımızla, kaliteli kumaşları kullanarak istediğiniz desen ve modellerde, istenilen sayıda ve ebatlarda her türlü yatak örtüsü ve nevresim dikimleri özenle yapılmakta olup en ufak bir üretim hatası olmayacağının garantisini veriyoruz. Otel amblemleri veya isimleri gibi özel isteklerinize de verdiğimiz önem ile her zaman hizmetinizdeyiz. Kaliteli kumaşlardan, istenilen desenlerde ve modellerde istenilen sayıda nevresim takımları atölyemizdeki ekip arkadaşlarımız tarafından özenle üretilerek mümkün olan en kısa sürede teslim edilmektedir. Üretimin her aşaması kontrol altında, kumaşından ipliğine ve dikiş şekline kadar en ince detaylara kadar özen göstererek, vermiş olduğunuz siparişlerinizi uygun fiyatlara mümkün olan en kısa sürede hazır hale getiriyoruz. 
Otel, pansiyon, tatil köyü gibi çeşitli konaklama yerlerinin temel ihtiyaçlarından birisi olan yatak örtüleri ve nevresim takımlarını geniş ve yüksek kapasite ile çalışan firmamızda kaliteli işçilik ile kaliteli ürünler hazırlayarak sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İhtiyacınız olan otel nevresim takımlarını en ince detayına kadar özenle üreterek, üretimin her aşamasını kontrol ederek itina ile üretiyoruz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Yapmış olduğumuz bu işi özenle ve severek yapıyoruz ve ek işimiz değil tek işimiz bu iş olduğu için hizmetin en iyisini de bizde bulacağınızı garanti ediyoruz.