Toptan Bornoz

Product Categories

Toptan Bornoz

Dokuma havlu ve bornoz üzerine hizmet veren firmamız uzun yıllara dayanan deneyimlerini ürettiğimiz ve sattığımız toptan bornoz ürünlere yansıtmaktayız. Özellikle bornoz üzerine yaptığımız üretimler ve satışlarımız müşterilerimizin ilgisini çekmektedir. Toptan satışlar yaparak özellikle otellerin tüm ihtiyaçlarını satışını yaptığımız kaliteli ürünlerden karşılamaktayız. Yaptığımız özel bornozları genellikle oteller talep etmektedir. Otellerde temiz ve sağlıklı olması açısından günlük olarak yıkanan havlu ve bornozlar kaliteli ve sağlam malzemeden yapılması gerekmektedir. Her gün yıkanan bornozlar sağlam olmadıkları takdirde yıpranarak kısa sürede kullanılamaz hale gelecektir. Ürettiğimiz bornozların sağlamlıkları test edilerek en yoğun çalışan otellerde bile rahatlık ile kullanılacak şekilde tasarlanmaktadır. Her gün yıkanmasına karşın çok uzun süreler kullanılan bornozlarımızın kalitesi ile fark yaratmaktadır.
Özel yumuşak ve sağlam ipliklerden ürettiğimiz bornozlarımız ipeksi yumuşaklığı ile kullananların rahat etmesini sağlayacaktır. Bazı bornozlar yıkandıkça su içerisindeki mineraller ile sertleşmektedir. Özel olarak ürettiğimiz bornozlarımız yıkandıkça yumuşamaktadır. Ekstra su emici özelliği ile banyodan çıkar çıkmaz vücuttaki tüm suyu emerek kuruluk hissi vermektedir. Ürünlerimizde kullandığımız doğal yollar ile üretilen iplikler sayesinde çeşitli hastalıklara yakalanma riskiniz olmayacaktır. Islak havlu ve bornozlar her gün yıkansalar bile kaliteli malzemelerden üretilmedikleri takdirde mantar gibi çeşitli bakterileri üreterek kullanıcıların hastalanmasına sebep olmaktadır. Böyle bir durum ile hiçbir otel yönetici karşılaşmak istemez. Bizim sattığımız toptan bornozlarda doğal iplikler kullanıldığı için anti bakteriyel özellikleri ile mantarların barınmasını engellediği gibi mantar oluşumunu da önlemektedir. Tamamen sağlıklı olan ürünlerimizin özellikle otellerin tercih etmesinin ana sebeplerinden bir tanesi de bu özelliği olmasıdır.
İsteğe göre çeşitli renk ve modeller ile özellikle kış aylarında banyodan çıkıldığında hasta olunmaması için bornoz kullanılması gerekmektedir. Toptan bornozsatışlarımız ile butik oteller, bungalov tarzı oteller, tatil siteleri, büyük konaklama kapasitesine sahip misafirhaneler ve küçük çaplı otellere satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Sattığımız ürünlerin kalitesi ve sağlamlığının yanında çok uygun fiyatlara satmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyatlar ile satışını yaptığımız bornozlarımız hem yaz aylarında kullanılmaktadır hem de kış aylarında rahatlık ile kullanılmaktadır.